Ali Pehlivanoğlu Konutları
0%

Sizi Arayalım

Randevu almak için hemen formu doldurun

Düşündüğünüz Konut Tipi

Hakkımızda

Ali Pehlivanoğlu, İzmir’in yeni gelişen bölgesi olan Torbalı Ayrancılar’da başladığı toplu konut projesinde hızla yol almaya devam ediyor. Ali Pehlivanoğlu Ayrancılar Konutları’nın 1. Etap ilk 3 bloğunun %80'inin satışları tamamlandı. 2. Etap temelleri lansman ile birlikte atıldı ve ev sahiplerine de anahtarları teslim edildi. Yatırımcısına yüksek kar getiren projeden alanlar kazandı! 


Ali Pehlivanoğlu Ayrancılar Konut Projesinde havuzları, sosyal alanları ve doğa manzaralı 10 katlı 3 blok tamamlandı. 8 katlı 7 blok daha yapımına başlanan projede 2. Etapda 56 m2 1+1 ve 67-74 m2 büyüklüğünde 2+1 dairelerin bulunacağı konutların, yıl sonuna kadar geçerli lansman fiyatlarını kaçırmayın!


Projelerimiz ve yatırımlarımız sadece İzmir ile sınırlı kalmayacak, diyen Ali Pehlivanoğlu; İstanbul ve daha sonra diğer büyük ve büyümekte olan merkezlere de yöneleceklerini belirtti.Bu anlamda özel arsa arayışlarımız da sürmekte.


Kızlarım ile birlikte yürüttüğümüz, projelerimiz ve yatırımlarımız ile bundan sonra gayrimenkul sektöründe çok daha fazla ses getireceğiz.